Unko PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorWiadomość
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 10:54 am

- Przepraszam za ten cały cyrk. Gdybym cię nie zabrał, nie musiałbyś tego przeżyć, a tak... a tak natknąłeś się na Hei0chana i powstał problem. Nie martw się, nie pojawisz się w .żadnej gazecie. Pogadałem trochę z Heisuke.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:00 am

Nie pojawi się w żadnej gazecie. To dobrze.
- Pogadałeś, i co? - rzucił z kuchnił. - Sory, nie powinienem cię tak o wszystko pytać - powiedział po chwili.
Wsypał trochę ryżu do garnka i zalał wodą.
- Saitaka-san? Chcesz też zjeść? - zapytał. - Tylko to nie jest nic specjalnego - uprzedził.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:06 am

- To, co mi podasz z pewnością będzie lepsze od wszystkiego, co jadłem przez ostatnie kilka dni - stwierdził. - Nie chciałbym cię tylko objadać.
- Stare sprawy. Musiałem mu uświadomić kilka rzeczy.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:13 am

- Że nie jesteś gejem? - uśmiechnął się. - Chyba naprawdę musi być w tobie zakochany - zaśmiał się.
Postawił garnek na palniku i wyjął jakąś rybę z lodówki, z którą w miarę szybko zrobił czary mary. Powrócił do Toru, siadając na drugim krześle.
- Jak wy z nim wytrzymujecie?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:15 am

- Zarywał do mnie prawie od początku, co niezbyt akceptowałem, a teraz, gdy robi takie cyrki, akceptuję to jeszcze mniej. Powiem tak, jedyną metodą na wytrzymanie z nim jest ignorowanie jego zachowań. Ci któzy przychodzą cazsem an nasze próby dziwią się, dlaczego jestem dla niego taki oschły, ale mam swoje powody. Naprawdę lubię kobiety - stwierdził.
- Przepraszam, mogę zapalić?
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:27 am

- Jasne, nie ma sprawy* - powiedział. - Ale poczekaj chwile.
Chłopak znowu poszedł do kuchni i po chwili wrócił z dwoma talerzami. Postawił jeden przed Toru. Jak wspominał, nie była to ekstrawagancja. Ryż i jakaś ryba.
- Smacznego - uśmiechnął się. - Hmm... chyba naprawdę powinniście mu kogoś znaleźć, tylko nie wiem czy istnieje ktoś, kto by z nim wytrzymał. Tak czy inaczej szczerze współczuję.

* Będzie śmierdziało... Toru, śmierdzisz.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:33 am

Skoro rudzielec się zgodził, mężczyzna ochoczo zapalił papierosa. Wypuścił kłąb dymu z ust i spojrzał na Hirosia. Szybko dopalił papierosa, podszedł do okna, by nie śmierdziało aż tak bardzo, a gdy skończył, wrócił do stołu, by zjeść.
- Wiedziałem, że to będzie sto rayz lepsze od tego, co jem na co dzień - uśmiechnął się i zaczął pałaszować.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:50 am

- Cieszę się - powiedział z uśmiechem. Szybko zjadł swoją porcję.
- Chociaż możemy poznać Hei0chana z moim bratem... może nic z tego nie wyjdzie, ale tamten pozna kogoś... ze swojego środowiska, że tak ujmę.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 11:52 am

- Wiesz, w ogóle powiedz coś o sobie. W sumie wiem, że grasz na basie i że tu mieszkasz, nie za bardzo nic więcej. Jeśli oczywiście chcesz... nie zmuszam cię do niczego - powiedział spokojnie.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:09 pm

- No dobra... - powiedział. - Yasuda Hiro, lat dziewiętnaście, niedługo szykuje mi się koniec szkoły... a potem... nie mam pojęcia... W wolnym czasie rozwożę pizzę, w końcu z czegoś trzeba żyć. Mieszkam sam, jak widać. Powiedzmy, że umiem gotować (umie!). Mam brata geja, który jest kopią Hei0chana. Tak, serio... i... nie wiem co mam jeszcze powiedzieć...
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:12 pm

- N razie nic więcej nie trzeba, wiem wszystko. Są pewne rzeczy, o które pewnie nie chcesz, bym pytał, więc tego nie zrobię, może kiedyś sam mi powiesz... No cóż, czas szybko mija, a ja muszę jeszcze się pojawić na próbie. Dzięki za obiad, bardzo smaczny, odpalę ci kiedyś za to też jakiś - Po tym pożegnął się i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:20 pm

Hiro wyszedł z mieszkania. Włożył klucz do zamka, przekręcił go. Usłyszał, że ktoś za jego plecami zrobił to samo. Wyjął klucz i włożył do kieszeni. Odwrócił się.
- T... Toru?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:25 pm

Słysząc swoje imię, wzdrygnął się, a potem dopiero odwrócił. No tak, przecież Hiro tu mieszlał! Stąd pamiętał, gdzie ma sie znaleźć. W ogóle, od kiedy on mówił do niego po imieniu? No nic.
- O, Yasuda... No tak, mieszkasz tu.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:28 pm

To naprawdę był on.
- Aaa, przepraszam Saitaka-san! - Ukłonił się. - Jak to? Mieszkasz tu?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:33 pm

- No cóż, tak się złożyło. Moje mieszkanie jest w remoncie, niespodziankowym remoncie, więc musiałem się wynieść i oto jestem tutaj. Częściej będę wpadał na obiady albo po prostu będę kupował składniki.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:36 pm

- Rozumiem - odparł nadal nieco zdziwiony. - Pewnie, nie ma sprawy - uśmiechnął się.
- Ale czemu mieszkasz akurat tutaj? Pewnie mógłbyś wynająć sobie coś lepszego...
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:38 pm

- To mieszkanie mojego agenta, nie miałem czasu, by wynajmować sobie cokolwiek. Zresztą, w środku naprawdę nie jest źle, więc jeśli chcesz, to możesz gotować u mnie - odparł.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:42 pm

- A kto powiedział, że ci będę tak gotował, co? - zaśmiał się. - Tak więc nasza gwiazda wylądowała tutaj, ciekawe co jeszcze mnie spotka?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:46 pm

- Ja tylko ładnie proszę o obiad - Też sie zaśmiał.
- Gdzie idziesz? - spytał.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:48 pm

- Jak tak ładnie prosisz, to może coś da się z tym zrobić - powiedział. - Ja? Na próbę. Próbną próbę, że tak powiem, bo będę tam nowy.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 12:50 pm

- Może cię podwieźć? Mam teraz aktualnie prawdziwe nic do roboty, więc chętnie bym się czegoś podjął. A jak to twój nowy zespół, to chciałbym przynajmniej zobaczyć, gdzie próbujecie, mistrzu - uśmiechnął się promiennie.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 1:00 pm

- Za te obiady, to powinieneś mnie teraz wozić codziennie - stwierdził z uśmiechem. - Na pewno? Myślałem, że jesteś bardziej zajętym człowiekiem - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 1:06 pm

- Bardzo staram się taki nie być - stwierdził i zszedł po schodach na dół, by wsiąść do auta.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 6:12 pm

Został zaproszony na parapet. Tak więc zapukał do drzwi swojego sąsiada, który własnie go zaprosił.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 EmptyPon Gru 03, 2012 6:17 pm

Otworzył mu drzwi prawie natychmiast.
- O, Hiro, no tak, chyba się umawialiśmy, wejdź, wejdź - On już zapomniał. Poszedł do kuchni, by przygotować jakieś piwa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.
Powrót do góry 
Strona 4 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Unko PBF :: Gramy-
Skocz do: