Unko PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:19 pm

Zdjął okulary i przetarł nos.
- Gdybym był złośliwy, poprosiłbym o jakiegoś buziaka na powitanie. Albo nie... mógłbyś się na mnie rzucić z okrzykiem radości - uśmiechnął się do Hiro.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:25 pm

No więc tego, Hiro za bardzo nie wiedział, co miał teraz zrobić.
- To... to ja może zrobię śniadanie. - Zręcznie uniknął krępującej sytuacji i poszedł do kuchni. Nie, że nie chciał go przytulić czy coś... tylko... takie powitanie go lekko przerastało.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:27 pm

- Śniadanie też jest dobrym pomysłem - wstał i poszedł razem z nim do kuchni. Stanął w progu, patrząc na rudzielca. Nie widział go... bardzo dawno.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:32 pm

Zabrał się za robienie jajecznicy. Szast-prast i po chwili jedzonko było gotowe. Nałożył każdemu na talerz i postawił na stole.
- Chodź, siadaj - powiedział, ziewając szeroko. Chociaż dzisiaj się wyspał to i tak chętnie by sobie pospał. Masakra. Widać było, że był okropnie zmęczony.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:36 pm

- Dziękuję - powiedział i usiadł. Ładnie pachniało, więc zaczął jeść. Spojrzał an Hiro. Wygladał na naprawdę zmęczonego.
- Co robiłeś podczas tych dwóch tygodni niebycia?
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:39 pm

- Wszystko - mruknął. - Wiesz, jakieś wywiady, sesje, granie, a potem znowu to samo w przerwie na pisanie nowych piosenek i granie w jakiś programach - Widać, że nie był tym wszystkim do końca zachwycony. Cena za bycie sławnym.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:45 pm

- Programy zadziwiają mnie najbardziej... - mruknął po cichu, ale jadł dalej. - Dziś też coś masz?
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:49 pm

- Zdjęcia wieczorem - powiedział. Skończył jeść. - Mam nadzieję, że coś jadłeś jak mnie nie było - uśmiechnął się. - Niestety to jeszcze trochę potrwa...
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:52 pm

- Jadłem na mieście, rozpieściłeś mnie, nie mogę już fast foodować - westchnął ciężko. - No to w takim razie będę czekał, jak ta Penelopa...
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:54 pm

- To dobrze - odparł z uśmiechem. - W ogóle chyba zacznę szukać nowego mieszkania - powiedział. - Tamto wiesz jak wygląda, a teraz mogę sobie pozwolić na coś lepszego. Jak myślisz?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 7:58 pm

- A nie możesz po prostu zamieszkać tutaj? Nie ma potrzeby szukania nowego mieszkania, za dużo zachodu i za duże koszty. To jest własnościowe, nie płacę czynszu, tylko rachunki - zaproponował.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:02 pm

Spojrzał na niego zdziwiony. W sumie to nie był taki zły moment, ale... mieszkanie ze sobą?
- Czemu by nie - odparł po dłuższej chwili namysłu, choć dalej nie był do końca pewien tego pomysłu.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:06 pm

- Nie martw się i spakuj się jak najszybciej. Pomóc ci jakoś? - zapytał jeszcze dla pewności.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:12 pm

No, w międzyczasie zdążył się przeprowadzić~~
Hiro wrócił do domku. Rzucił torbę byle gdzie i położył się na kanapie. Nie miał siły. Nie miał siły do tego wszystkiego. Dziś był ten dzień, w którym miał ochotę to wszystko zostawić. Z niedowierzaniem co chwilę przecierał oczy. Fuck, przez to czuł się jeszcze gorzej.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:17 pm

Wyjrzał ze swojego "biura".
- Cześć? - Był zdziwiony, że nikt się nie odzywał. Wstał z krzesła, wsunął je z powrotem pod biurko i podszedł do rudzielca.
- Hej, co jest? - spojrzał na niego. Stał dokładnie nad nim.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:25 pm

No nie! Jeszcze jego tu brakowało! Miał przez chwilę powiedzieć mu coś brzydkiego, by sobie poszedł, ale się powstrzymał. Szybko próbował się uspokoić, aby nie sprawiać aż tak bardzo złego wrażenia. Zasłonił włosami pół twarzy i można powiedzieć, że wstępnie był gotowy do boju.
- Nic.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:28 pm

- Gadasz jak baba! Przecież widzę, że coś jest nie tak... - przysiadł an brzegu kanapy, wpatrując się w rudego.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:29 pm

Tak, dobijaj go dalej. Odwrócił twarz w przeciwnym kierunku.
- Nie twoja sprawa - burknął, mając nadzieję, że się od niego odczepi. Już wystarczająco się poniżył.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:31 pm

- Hiro - Jego głos był stanowczy. - Powiedz mi...
Objął go jedną ręką, starając się jakoś namierzyć jego zasłonięte oczy.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:38 pm

Jeszcze przez chwilę się opierał, próbując się wyswobodzić z objęcia. Ostatecznie jednak spuścił wzrok i się poddał.
- Nie wytrzymuję już tego. - No nie, i znowu mu się zebrało na kolejną chwilę słabości. Szybko przetarł oczka.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:39 pm

- Czego nie wytrzymujesz? - spytał już łagodniej. Chyba przyszedł czas na tę dobrą i kochaną stronę Toru.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:44 pm

- On, on się na mnie uwziął - powiedział. - Cały czas mu się coś nie podoba. Staram się, nie śpię po nocach, ale i tak ciągle za mało. I tylko cały czas się na mnie wydziera... Mam juz dosyć słuchania jaki to jestem beznadziejny i ogólnie do dupy (XD)- Wyrzucił z siebie dosyć dużo. - Fuck, teraz to już w ogóle brzmię jak zdesperowana gimnazjalistka - mruknął, chodź dalej powstrzymywał się od pochlipywania.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:47 pm

Przetarł kciukiem jego policzek.
- Jeśli sądzi, że jesteś do dupy, to w takim razie nie wiem, gdzie on musi się znajdować... Nie mogę obiecać, że z następnej wizyty w studio wyjdzie cały - domyślał się, o kogo może chodzić.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:50 pm

- Nie - powiedział nagle z lekkim strachem w oczach. - Nie rób nic.
Bał się, że jeszcze zostanie wymieniony na kogoś innego. On cały czas im to powtarzał.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:53 pm

- No dobrze, już dobrze... - odparł i westchnął. - Ale rozumiesz, jeśli ktoś obraża twojego chłopaka, no to czas na reakcję jest krótki. Trzeba działać.
Spojrzał mu w oczy i ucałował jego policzek.
- Będzie dobrze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.
Powrót do góry 
Strona 23 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Unko PBF :: Gramy-
Skocz do: