Unko PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 11:01 am

- Lekarz niewiele mi tu pomoże - sniff, sniff. Otworzył słoik i sięgnął łyżeczką po złocistą, kleistą ciecz z czymś w środku. Pachniała coś jakby czosnkiem i cebulą.
- Mmm... Pink Unko Music Awards... Kurde, co za beznadziejna nazwa.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 11:03 am

BEZNADZIEJNA?! BEZNADZIEJNA?! To nie dostaniecie nagrody jak nie chcecie... Sad((((((((

- Beznadziejna czy nie beznadziejna i tak cię tam raczej nie będzie - powiedział wprost. - Chyba, że cudem wyzdrowiejesz, ale jutro pewnie będzie jeszcze gorzej. Naprawdę, sempai... jak mogłeś się tak załatwić?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 11:09 am

- Nie wiem. Pewnie były przeciągi, albo cuś, albo epidemia grypy i ktoś na mnie kaszlnął... Whatever - stwierdził, dojadając swoje jedzonko.
- Hei0chan odbierze, będzie szczęśliwy jak nigdy.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 11:14 am

- Domyślam się, że będzie - westchnął. Spojrzał na niego lekko zmartwiony i jeszcze raz przyłożył mu dłoń do czoła.
- Strasznie wysoka - mruknął.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 11:22 am

- 39,5 - stwierdził.
- Tak było przynajmniej ostatnio, gdy mierzyłem.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 11:27 am

- Hmm, no nic na to nie poradzimy - powiedział tylko. - Niestety nie mogę z tobą zostać, bo muszę iść do pracy... ale... jak jutro zostaniesz w domu to zobaczę co u ciebie, okej?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 11:27 am

- Spoko, spoko, idź... Poradzę sobie - No i się chłopak rozkaszlał.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 12:13 pm

Na drugi dzień chłopak postanowił odwiedzić swojego sąsiada. Zapukał.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 12:31 pm

Tamten znów otworzył mu drzwi. No i nie było wiele lepiej.
- Wejdź - mruknął, od razu odwracając się i idąc do łóżeczka.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 12:36 pm

Wszedł więc.
- Jakaś poprawa? - zapytał, choć widział, że chyba Toru nie prezentował się lepiej niż wczoraj. - Za chwilę zacznie się transmisja z Unko Awards, będziesz oglądał?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 12:39 pm

- Nie chcem, ale muszem - pociągnął nosem. Wyglądał chyba nawet troszkę gorzej niż wczoraj.
- Pół nocy nie spałem. I jeszcze głupi Hei0chan do mnie wydzwaniał.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 12:43 pm

- Po co do ciebie dzwonił? - Wziął pilot i włączył telewizor. - Chodź, zaraz się zacznie.
Jak widać, Yasuda czuł się tutaj prawie jak u siebie.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 12:45 pm

Niech się tak czuje. Usiadł, a raczej położył się obok Hiro, pociągając wciąż nosem.
- No wiesz, gadał, że mnie kocha i takie tam rzeczy... Bzdury.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 12:48 pm

- Trzeba było wyłączyć telefon - stwierdził. - Zrobić ci herbaty?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:00 pm

- Nie sądziłem, że będzie do mnie dzwonił w środku nocy, przy okajzi, to nie jest mucha do odtrącania, mimo wszystko. Cholera jest w takich sytuacjach zbyt wrażliwa... - westchnął glęboko i kaszlnął.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:02 pm

- Patrz, zaczęło się - powiedział nagle. - Mam nadzieję, że wygracie parę nagród. Głosowałem na was - uśmiechnał się szeroko.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:04 pm

- No, ja mam nadzieję - kaszlnął po raz kolejny i kolejny, opatulił się szczelniej kocykiem.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:08 pm

Spojrzał na niego lekko zmartwiony. Choroba bardzo mocno go trzymała.
- Będzie dobrze - powiedział. CK było faworytem w kilku kategoriach, więc na pewno zgarną kilka nagród.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:11 pm

- Jestem naprawdę wkurzony, bo mnie tam nie ma, a zajmowałem się ostatnio wszystkim, by chłopakom było lepiej. Teraz mnie jest gorzej i żaden z nich nie pomyślał o tym, by się mną zająć. Wiem, że w takiej sytuacji, gdyby to Hei0chan się rozłożył, to musiałbym do niego iść, a chłopaki sami odbieraliby nagrody - pociągnął nosem. Rzeczywiście, tak by to wyglądało.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:17 pm

- To... trochę przykre - powiedział tylko. - Nie doceniają ile dla nich robisz. To może nic nie znaczy, ale wiem, że ciężko pracujesz. - Poklepał go po ramieniu z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:20 pm

- Ty i mój agent jesteście jedynymi osobami, które tak sądzą - stwierdził, znów pociągając nosem. Chyba nadchodziła pierwsza nagroda.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:27 pm

- Widzisz? Przynajmniej nie jestem jedyny - uśmiechnął się ciepło. - Dobra, idzie nagroda na najlepszy teledysk. Trzymam kciuki.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:29 pm

No i poszło. Dostali za piosenkę Chickens, Chickens Everywhere, czy jakoś tak.
- O, super - stwierdził.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:33 pm

- Więcej entuzjazmu - mruknął do niego. Zaczął go tykać palcem w policzek. Yyy.... nie wiem.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 EmptyWto Gru 04, 2012 1:34 pm

- Hei0chan biegnie jakby miał skrzydełka - kaszlnął.
- Uch, co to tam teraz ma być?
Poczuł się tyknięty w policzek. Nie wiedział, co o tym myśleć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.
Powrót do góry 
Strona 6 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Unko PBF :: Gramy-
Skocz do: