Unko PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:55 pm

Nie, będzie coraz gorzej. Trololo.
Pokiwał ze zrozumieniem głową, po czym wtulił się w niego. Potrzebował dużo ciepła.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyPon Kwi 15, 2013 8:58 pm

Ułożył się bok Hiro na kanapie, obejmując rękoma jego głowę, by tamten mógł spokojnie sobie poleżeć i żeby było mu miło. Takie poczucie bezpieczeństwa.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:28 pm

Siedział sobie na kanapie z jakimś małym pudełkiem na kolanach. Otworzył je i wyjął jakieś pierwsze lepsze zdjęcie. Uśmiechnął się lekko i zaczął oglądać dalej.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:31 pm

Oparł się o oparcie kanapy.
- Co ta masz? - spytał, zaglądając rudzielcowi przez ramię.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:34 pm

Pomachał mu jakimś zdjęciem z małym chłoptasiem przed oczyma.
- Haha, patrz to moja pierwsza gitara - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:36 pm

- O, ładna... Jak szybko ją zepsułeś? - zapytał, patrząc na bas. Uroczy chłopaczek.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:39 pm

- Hmm, przetrwała z jakieś dwa lata - powiedział z uśmiechem. - Potem gryf się jakoś złamał... Jakoś.
Położył fotografię obok i znowu zaczął szperać w pudełku.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:41 pm

- Co ta masz jeszcze ciekawego? - usiadł bok niego na kanapie, gapiąc się w pudełko.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:45 pm

- Zaraz zobaczymy - odparł i wyciągnął kolejne zdjęcie. Spoglądał na nie przez chwilę. Posmutniał lekko. - Ja z mamą. - Wskazał na jakąś kobietę. - Hmm, to było chyba tutaj na wsi u jej koleżanki czy coś takiego... a nie wiem, nie pamiętam.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:48 pm

Przyjrzał się fotografii. Coś mu nie pasowało...
- Ej, znam to miejsce...
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:50 pm

Spojrzał na niego.
- Naprawdę? Hmm, ciekawe... Byłeś tam? - zapytał zupełnie nie świadom niczego.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:52 pm

Zaczął się tak śmiać jak nigdy. Tak bardzo się śmiać!
- Mieszkałem tam!
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:55 pm

...
- Serio...? Jesteś... ze wsi? - dopytał. - Ale chyba nie krowy i te sprawy, co? - zaśmiał się lekko.
MU-CHAN biczys
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:56 pm

- Ej, miałem krowę, w sumie... ona nadal żyje, nie śmiej się - zrobił smutną minkę. Wszyscy mu to robili, jak się tylko dowiadywali.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 6:59 pm

- Jasne - uśmiechnął się. - Tylko nie miałem o tym pojęcia. Całe życie mieszkam tutaj, więc to dla mnie trochę niecodzienne po prostu... - powiedział.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:01 pm

- Dobra, pokazuj dalej - stwierdził, że jego matka była naprawdę piękną kobietą.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:04 pm

Następne zdjęcie przedstawiało.... przedstawiało... małą rączkę, na której leżała sobie kostka do gitary. Hiro przez chwilę gapił się na to, próbując rozkminić o co chodzi.
- Aaaaa, pamiętam, że jakiś chłopak mi ją dał. Hmm, tylko czemu? Hmmm...
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:06 pm

Przez dłuższą chwilę gapił się na zdjęcie. Przetarł oczy.
- M-masz ją nadal? - zapytał cicho.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:08 pm

- No nie wiem... A! - Szybko przeszukał pudełko i na samym dnie znalazł czerwoną kostkę do gry. - O, jest. - Podał mu ją. - Jak tak teraz pomyślę, to chyba przez nią zacząłem grać na gitarze.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:09 pm

Gdy tylko dostał kostkę do ręki, doskoczył do okna i zaczął ją prześwietlać, latać po całym pokoju, sprawdzając giętkość.W jego oczach widać było jawne przerażenie.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:10 pm

- Toru? - Zerknął na niego. - Co ty robisz?
What the... Co w niego nagle wstąpiło?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:12 pm

- T-To... jest MOJA KOSTKA - jęknął, potrząsając czerwonym kawałkiem plastiku.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:14 pm

- Przecież to je... O, kurwa. NAPRAWDĘ?!
Zaczęło się robić dziwnie.
- To... to byłeś... ty?
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:16 pm

- Nie pamiętałem, gdzie ja schowałem, więc... oddałem ją tobie - poczuł się z tym bardzo dziwnie.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 EmptyWto Kwi 16, 2013 7:21 pm

Nie tylko on.
- No dobra, to nieco dziwne - stwierdził z uśmiechem. - Ej, krzyczałeś na mnie! Biedny mały ja...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 24 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.
Powrót do góry 
Strona 24 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Unko PBF :: Gramy-
Skocz do: