Unko PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CIONSZA~~~!

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 3:48 pm

Spojrzał na talerz i zabrał się za jedzenie. Był bardzo głodny, więc wciągnął to bardzo szybko, po czym odłożył talerz na szafkę obok. Leżał sobie chwilę, gdy poczuł, że chyba mu niedobrze. Jednak nie powinien jeść tak szybko.
- Ej! - Właśnie teraz zorientował się, że nie zna imienia tego faceta. - Ej, ty! - Ostatecznie skończyło się na tym. Na szczęście w tym samym momencie On się pojawił.
- Muszę do łazienki. Pilnie.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 3:59 pm

Podszedł natychmiast do chłopaka.
- Jestem Janzai Jun - przedstawił się, po czym zaprowadził go do łazienki. Niech już się tam zajmie sobą...
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 4:03 pm

Po łazience poruszał się ledwo co. W sumie to od razu osunął się na kolana i tak pozostał przez chwilę. Cudownie zwrócił obiadek, po czym próbował wstać. No... dał radę. Drżącymi dłońmi oparł się o umywalkę i przemył twarz i usta. Nagle można było usłyszeć ŁUBUDUBUDU, bo trochę mu się upadło. Cóż. Bywa.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 4:09 pm

Tamten koleś rzygał jak kot, a Jun stał przy zamkniętych drzwiach. Gdy tylko usłyszał łubudubu, od razu wszedł do łazienki.
- Może jednak... pojedziemy do szpitala? - spytał, podnosząc gościa z kolan.
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 4:16 pm

- Nie, żaden szpital - machnął ręką. - Najpierw wolałbym się dowiedzieć co mi zrobiono - mruknął. - Ty! Jon!* Podobno miałeś sie dowiedzieć, co mi jest. No, dalej! Zrób coś! Przydaj się!



* Od razu mi się dezka przypomniał xd
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 4:19 pm

- Nie jestem lekarzem... W szpitalu sie dowiemy - stwierdził nie bez racji. Skąd niby miał to wiedzieć?

*DŻOOOON!* XD
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 6:23 pm

Lol, miałam wrażenie że już wysłałam tego posta....


Pacnął się w twarz.
- O nie, nie. Żaden szpital. Nie pójdę tam dopóki nie dowiem sie, co mi jest. Nie chce zostać zjawiskowym przypadkiem, gdy dowiem się, że wszczepiono mi nerkę owczarka niemieckiego - mruknął. - Sam powiedziałeś, że się dowiesz, NIE PAMIĘTASZ?! - Znaczące spojrzenie. - Ruszaj swoje cztery litery i idź się zapytać tego idioty, co mi zrobił. Już, już.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:11 pm

Wyszedł z domu, by się dokłądnie dowiedzieć, ale nie zastał doktorka. Zszedł do laboratorium, by się dowiedzieć, co mogło się tam szykować. Stół operacyjny, czy coś...? Ile tamten musiał tu leżeć, skoro teraz aż tak go nie bolało? Co to było? Znalazł jakieś notatki, ale postanowił je wziąć ze sobą. Zawiózł je z powrotem do domu i wręczył Joonowi.
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:15 pm

Kiedy ten wyszedł, położył się z powrotem do łóżka. Nagle stwierdził, że to dziwne, że Jun tak bez żadnych sprzeciwów pojechał sprawdzić mieszkanie kuzyna. Był idiotą czy co? Wzruszył ramionami i powrócił do oglądania telewizji.
Usłyszał, jak właściciel wraca do mieszkania.
- I jak? Co mi jest? - zapytał od razu. - Co ty mi tu niby dajesz?! Masz powiedzieć, co mi zrobiono!
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:19 pm

- Sam sobie poczytaj, mam robotę do zrobienia na jutro - stwierdził i udał się do innego pokoju, kolejnej ciasnej klitki w tym mieszkaniu.
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:23 pm

Już miał znowu coś odpowiedzieć, ale się powstrzymał. Zaczął przeglądać notatki. Ogólnie ciężko było cokolwiek z tego zrozumieć. Były tam jakieś rysunki i inne bazgroły. Męczył się nad tym całkiem długo, w końcu bardzo zdenerwowany odłożył je na bok.
- Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie, to nie możliwe - zaczął mówić sam do siebie. - To na pewno tylko zły sen, tak tak...
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:27 pm

- Co niemożliwe? - Ciasna klitak dawała możliwość słyszenia wszystkiego, co się działo. Więc, co się działo?
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:30 pm

Był przerażony. A co jeśli to prawda? TO W OGÓLE BYŁO MOŻLIWE?! To doktorek... on ma różne pomysły...
- Mężczyzna nie może być w ciąży, prawda? PRAWDA?! - Głos mu drżał.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:35 pm

Jun przyszedł, by zobaczyć, co się dzieje.
- No, raczej nie może...
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:39 pm

- Tak właśnie, tak tak... - Jakby się uspokoił. Ułożył się z powrotem i niby już wszystko było dobrze, gdy nagle się zerwał.
- Czemu powiedziałeś 'raczej'?! Musisz wiedzieć na pewno! W końcu facet NA PEWNO nie może być w ciąży!
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:41 pm

Już, już miał się oddalać, gdy tamten znowu wybuchnął.
- W USA dadza milion dolaró facetowi, który zajdzie w ciążę, więc kto ich wie...? - stwierdził spokojnie. Miał niski, wibrujący głos. Zreszta w ogóle był olbrzymem, szerokim w barach olbrzymem.
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:46 pm

- To myślisz, że to jest możliwe...? - Głos mu sie załamał. - Jj-j-jak możesz tak mówić? Zgłupiałeś? - Trochę zabrakło tej samej furii, która była wcześniej.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:52 pm

- Tak napisał w tych notatkach? - zapytał,a  może nie chciał pytać.
- Nie zastałem go, ale może się do nieg dodzwonisz? Numer... mam gdzieś numer...
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 7:57 pm

- Miałem numer... ale nawet nie wiem, gdzie są moje rzeczy - mruknął. Nagle wstał z łóżka. - Jedziemy tam i będziemy na niego czekać. Wtedy się dowiem wszystkiego, o ile wcześniej go nie zabije.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 8:10 pm

No dobra, Jun wpakowałgo do taksówki i pojechali. Czekali w jego mieszkaniu i czekali...
- Jak sie tu znalazłeś?
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 8:15 pm

- To mój kuzyn. Zadzwonił, że coś chce to przyszedłem. Wiedziałem o jego dziwnych badaniach, ale nigdy nic mi nie groziło... Głupi byłem - westchnął. Usiadł na jakimś krześle, bo cały czas go bolało. Po jakiś 10 minutach w drzwiach stanął doktorek. Joon praktycznie się na niego rzucił.
- Co mi zrobiłeś ty lkjasfklvjslfkvkzmflakjsflaksfjalskfjASLFKAJFLKASNFLASKFJLKZDGJLlkxvlxvkjlakjdv lakvjalvkajvlaskvas?! - krzyknął.
- Easy easy man - odparł spokojnie, próbując jakoś uciec przed krwiożerczymi dłońmi chłopaka. - Dobrze się czujesz? Boli cię gdzieś? - zapytał niby czule, ale czuć było, że to były pytania skierowane do świnki doświadczalnej.
- O, Jun. Hello~ Widzę, że się poznaliście. To nawet lepiej.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 8:17 pm

Jun się zdziwił. 
- Dobrze, ze go znalazłem u ciebie na podłodze? Nie wiem, czy to dobrze... - skwitował to na swój misiowaty sposób.
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 8:22 pm

- Na podłodze? Coś ty robił na podłodze? - zdziwił się.
- Lepiej mi powiedz co to wszystko znaczy! - Wcisnął mu do ręki notatki traktujące o męskiej ciąży. - Co to jest?!
Doktorek ze zdziwieniem wziął kartki, po czym zmarszczył brwi.
- Skąd to masz? Ach, dobrze tam~ W końcu czas na szczęśliwą nowinę! Good news~! Zostaliście rodzicami~~
Joona zatkało.
Powrót do góry Go down
Jun Janzai

Jun Janzai


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 36

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 8:26 pm

- M-My? Co j-ja mam z tym... wspólnego? - spytał, mrugając z prędkością światłą. Co to miało znaczyć?
Powrót do góry Go down
Jang Ji Joon

Jang Ji Joon


Join date : 16/11/2013
Liczba postów : 35

CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 8:35 pm

- Ojejeju.. jak to co masz z tym wspólnego? Jesteś ojcem~! Gratulacje - poklepał go po ramieniu. 
- JAK TO O CZYM TY MÓWISZ?! - Obudził. - Co ty mi zrobiłeś... - Opadł na kolana.
- Nie smuć się~~ Jesteś jedyny taki na świecie, czy to nie wspaniałe? - Błysk w oku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CIONSZA~~~! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CIONSZA~~~!   CIONSZA~~~! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
CIONSZA~~~!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Unko PBF :: Gramy-
Skocz do: