Unko PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:37 pm

- Nie wierzę, że to mówię, ale powinieneś brać z niego przykład - rzekł. - Yy, nie wiem. Nie interesowałem się tym aż tak. Zaraz nam powiedzą zresztą.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:38 pm

- Tak się nie da. Nie lubię tej całęj szopki z nagrodami. Granie jest dla grania, nie dla nagród - mruknął pod nosem, jeszcze mocniej zawijając się w kocyk.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:41 pm

- Ale jak dostawaliście swoją pierwszą nagrodę to na pewno musiałeś się ucieszyć - stwierdził. - Ja bym się cieszył - dodał po chwili namysłu.
Zauważył, że Toru coraz bardziej opatula się kocem.
- Przynieść ci jeszcze jeden? - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:43 pm

- Pierwsza tak, kolejne były coraz gorsze - odparł. Normalnie pewnie bawiłby się w trwadego menszczysne, ale teraz to nie miało sensu.
- Prosilbym.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:50 pm

- Już się robi. - Rozejrzał się po mieszkaniu, ale nie mógł żadnego znaleźć, więc szybko poszedł po swój. Przykrył nim Toru i usiadł z powrotem na swoim miejscu.
- Nie mogłem znaleźć... więc masz mój.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:51 pm

- Wypiorę i ci go później oddam - stwierdził, przykrywając sie bardzo szczelnie.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:54 pm

- Bez przesady - odparł tylko. - O, teraz piosenka roku - zakomunikował, widząc, że mężczyzna chyba zbyt uważnie nie oglądał transmisji.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 1:55 pm

- Będzie przepocony na 100% - stwierdził. Zerknął kątem oka na transmisję.
- No proszę... czyżby...
Tak, oni znowu.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 5:44 pm

Tym razem Hiro już nawet nie chciał mu gratulować, bo i tak dla niego to prawie nic nie znaczyło...
- Hei0chan jest dzisiaj wniebowzięty - stwierdził. No przynajmniej ten się cieszył, albo udawał, ale dobre i to.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 5:51 pm

- O tak, już wyłączyłem telefon an wszelki wypadek, bo wiem, że będzie dzwonił i chwalił się swoii podbojami jednej nocy, by wzbudzić we mnie zazdrość. Przynajmniej on tak sądzi - sniff sniff.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 5:56 pm

- Ale to przecież są wasze nagrody, a nie tylko jego... Co za różnica, kto je odbiera? - Po drodze było jeszcze kilka kategorii, w których CK zdobyło jakąś nagrodę. Pink Unko Music Awards powoli dobiegało końca.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:03 pm

Uśmiechnął się kątem wargi.
- Jesteś taki niewinny. Chodzi mi o podboje... prawie miłosne. Z kim się przespał i te sprawy, słodziaku - zachichotał i się rozkaszlał.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:09 pm

- A... no tak - zawstydził się lekko. Odchrząknął. - Chyba się skończyło - powiedział szybko, żeby zejść z tamtego tematu.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:23 pm

- Chyba rzeczywiście... - mruknął.
- Chciałbyś o czyms pogadać? Nie wiem, jak zespół twój w ogóle?
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:29 pm

- Mhm... poczułem się zagięty - powiedział. - A o to mi chodziło, więc chyba będzie dobrze. Poszczególni członkowie są naprawdę dobrzy.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:35 pm

- O, to dobrze. A całość? Jak się prezentuje? Pewnie jakaś ładna dziewczyna jest, co? - uśmiechnął się szeroko i kichnął.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:40 pm

//LOLOLOLO

- A powiem ci, że jest taka niezła - uśmiechnął się. - Ale zajęta niestety.
Jeszcze.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:44 pm

-No cóż, ale chłopak nie ściana, można przesunąć - stwierdził.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:48 pm

//Where are you? o.o

- Cieszę się, że się ze mną zgadzasz - zaśmiał się. - Jednak chyba wolałbym uniknąć związku wewnątrz zespołu. To czasem komplikuje wiele spraw - stwierdził.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:49 pm

//Przecież jestem o.o

- Czy ja wiem? Niekoniecznie. Z drugiej strony, jeśli się rozstaniecie, to grozi całemu zespołowi.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 6:55 pm

//Where? xD

- O tym właśnie mówię - powiedział. - Już przeżyłem wielkie romanse w jednym z zespołów i wolałbym tego nie powtarzać. Na szczęście wtedy nie chodziło o mnie, więc mam czyste konto. Dziewczyny w zespołach tak bardzo wszystko komplikują - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 7:02 pm

- Łohoho. Doświadczony. Ja siedzę tylko w tym jednym, ale wciąż mamy coś na kształt romansu... Hei0chan jest nie do zniesienia - mruknął.
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 7:06 pm

- W takim razie nie będę ukrywał, że romanse z moich zespołów podobają mi się bardziej. Przynajmniej zawsze była w to zamieszana jakaś ładna dziewczyna - zachichotał. - Taa, Hei0chan. Ja chyba naprawdę wolę nie wiedzieć, co on jeszcze wyrabia.
Powrót do góry Go down
Toru Saitaka

Toru Saitaka


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 470

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 7:09 pm

- Kiedyś znalazłem go w swoim łóżku, ale nie byłem pijany i wiedziałem, że nic nie miało prawa zajść. Wykopałem go stamtąd... Hei0chan jest nawiedzony...
Powrót do góry Go down
Hiro Yasuda

Hiro Yasuda


Join date : 25/11/2012
Liczba postów : 497

Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 EmptyWto Gru 04, 2012 7:14 pm

- Gorąco - zaśmiał się. - Naprawdę jesteś jakiś cudowny, skoro on nie może sobie tak ciebie odpuścić.... Lol.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.   Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej. - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dla Hiro i Toru w wersji... dziwacznej.
Powrót do góry 
Strona 7 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Unko PBF :: Gramy-
Skocz do: